Port - Czarter jachtów Sailing

Jachty cumują na pięknej dużej wyspie Jeziora Solińskiego. Wyspa ta znajduje się w centralnej części zalewu. Dodatkową atrakcją jest fakt,  że na wyspę dostajemy się promem z Polańczyka.  Chcąc dojechać do promu należy zjechać z głównej drogi między Kościołem a stadionem w Polańczyku.  Następnie prosto drogą w dół za kilkaset metrów dojeżdżamy do promu. Gdy znajdziemy się na wyspie podążamy drogą płytową do końca(jakieś 500 m.), gdzie znajduje się parking.  Tam przy Ośrodku Wypoczynkowym „Energetyk” mamy już tylko 100m do przystani wodnej.
Po lewej stronie widoczna jest duża keja (Port Solina Polańczyk), bardzo rozbudowana z brodzikiem dla dzieci, basenem oraz wydzielonym miejscem na leżaki . Łódki naszej firmy znajdują się na wejściu po lewej stronie trapu.

Zaplecze gastronomiczne na Wyspie

Niestanowitą atrakcją wyspy jest jedyna na Solinie Tawerna Żeglarska. Trzeba powiedzieć, że panuje tu niezapomniany klimat i przede wszystkim można tu dobrze zjeść.

Tawerna Żeglarska Port Solina Polańczyk

Zaplecze sanitarne na wyspie- Port Wyspa

Na miejscu mamy możliwość korzystania z pełnego węzła sanitarnego ( WC i prysznice) oraz możliwość podłączenia do prądu i wody pitnej. Warto zaznaczyć, że w roku 2019 i 2020 był przeprowadzony gruntowny remont sanitariatów. Port Solina Polańczyk.