Czarter jachtów na solinie proponuje komfortowe, rodzinne jachty na Solinie . Ze względu na to, że dysponujemy nowoczesnymi jachtami turystycznymi renomowanej, znanej i bardzo cenionej firmy ANTILA YACHTS na całym swiecie: Antila 22Antila 24 oraz Antila 26cc  oraz Antila 24.4. Z pewnością charakteryzuje się znakomitymi cechami nautycznymi, a jednocześnie są bardzo wygodne. Staramy się aby jachty oddawane w Wasze ręce były zawsze czyste i sprawne technicznie.

Ze względu na specyfikę Jeziora Solińskiego gdzie, największą atrakcją jest cumowanie i spędzanie czasu w dzikich zatoczkach. Uważamy, że nasze jachty są najlepszym rozwiązaniem. Posiadają one urządzenie sterowe na pawęży oraz silnik zamontowany na pantografie. Dzięki tym rozwiązaniom z łatwością można podejść podejść do brzgu i zejść suchą nogą na ląd.

Wydaje się, że Jezioro Solińskie w Bieszczadach to jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju, słynący z wyjątkowych krajobrazów. Dlatego, że góry i woda to niezwykłe połączenie, któro przyciąga turystów w ten region od wielu lat. Zapraszamy wszystkich aby przekonać się jak wspaniale można spędzić urlop na Solinie.

Nasze jachty

Jachty firmy Sailing

Serwis na jeziorze

 

W każdym przypadku w razie potrzeby zapewniamy serwis na jeziorze.

W NASZEJ OFERCIE:

  • największy wybór jachtów żaglowych na Solinie (Antila 22, Antila 24, Antila 266cc),
  • najnowsze jednostki o armatorskim standardzie,
  • jachty o najwyższej stoczniowej jakości.